Wkładki do butów Pro- Relifeet korygujące wady postawy. Czy warto?

Czy wiesz, że u nawet co trzeciego dziecka diagnozuje się wady postawy, a niemalże połowa dorosłych ma płaskostopie? Tego rodzaju odchylenia od normy mogą być tylko początkowo niezauważalne, przez co stają się bagatelizowane. Bardzo szybko problem się jednak pogłębia, co doprowadza do odczuwania bólu podczas poruszania się, a nawet niemożności chodzenia. Nie ma wątpliwości, że takie obciążenie konstrukcji ciała ma wpływ na naszą codzienną aktywność i normalne funkcjonowanie.

Samo płaskostopie to nie tylko wada ułożenia stopy. Wraz z postępem tej dysfunkcji pojawiają się kłopoty w zakresie całych kończyn dolnych. Ból kolan, łydek, kostek, ścięgien, zagrożenie większym ryzykiem pojawiania się urazów łąkotki czy śródstopia, to najczęściej pojawiające się zaburzania w obrębie narządu ruchu. Nieprawidłowe ułożenie stopy może wreszcie doprowadzić do trwałych urazów kręgosłupa i mocnych odchyleń, wobec których chodzenie stanie się utrudnione albo wręcz niemożliwe.

Okazuje się, że jest skuteczny sposób na to, by nie tylko zapobiegać wadom postawy, ale również niwelować te już powstałe i to w sposób całkowicie nieinwazyjny oraz bezpieczny. Cała terapia może odbywać się w domowym zaciszu bez konieczności realizacji długotrwałych i męczących zabiegów rehabilitacyjnych czy nawet zabiegów ortopedycznych. To innowacyjne wkładki do butów Pro- Relifeet, których działanie wykorzystuje elementy akupresury. Sprawdź, jak skutecznie pozbyć się bólu stóp i całych kończyn oraz pozytywnie wpływać na korygowanie wad postawy poprzez naturalne pobudzanie procesów regeneracyjnych całego układu mięśniowo-kostnego w stopie.

Wkładki do butów Pro- Relifeet, by odzyskać komfort chodzenia

Nie ma wątpliwości, że wykonane z najwyższej skóry wkładki Pro- Relifeet poprawiają codzienne funkcjonowanie. To przełomowa formuła, która w nieinwazyjny sposób pozwala poprawić jakość postawy oraz niwelować problemy bólowe kończyn dolnych.

Do stworzenia samej wkładki Pro- Relifeet wykorzystano metodę obrazowania trójwymiarowego. Dzięki temu dopasowują się idealnie do kształtu stopy i wpływają na jej funkcjonowanie już od pierwszego kontaktu. Działanie wkładek do butów tego rodzaju wykorzystuje starożytną metodę akupresury, czyli stymulowania zakończeń nerwowych na podeszwach stopy. To przełom w zakresie działań profilaktycznych prawidłowego ułożenia stopy, niwelowania bólu i wad postawy, których źródłem są deformacje stopy różnego pochodzenia, a w tym przede wszystkim płaskostopie, nadmierna pronacja oraz supinacja. Co ważne, Pro- Relifeet działają jednocześnie na kilku płaszczyznach:

 • wspierają ułożenie prawidłowego łuku stopy,
 • potęgują odpowiednią amortyzację podczas chodzenia,
 • odciążają mięśnie oraz stawy,
 • łagodzą stany zapalne,
 • pomagają łagodzić ból kolan, ścięgien, stóp,

Należy zaznaczyć, że trójwymiarowa formuła działająca korygująco na wady postawy, jakie dotyczą stóp, pozwala przynosić efekty trwale, które nie zanikają już po zakończeniu regularnego noszenia wkładek do butów Pro- Relifeet.

Efekty noszenia wkładek do butów Pro- Relifeet

Uniwersalne wkładki do butów Pro- Relifeet dedykowane są osobom, u których podejrzewa się rozwój albo fazę zaawansowaną płaskostopia poprzecznego bądź podłużnego. Takie wady postawy przyczyniają się do ogromnego dyskomfortu w czasie chodzenia, nierzadko powodują ból przodostopia, łuków podeszwowych, ale też kolan, a nawet kręgosłupa. Jedyne co trzeba zrobić, by podnieść komfort podczas poruszania się, to włożyć wkładki Pro- Relifeet do butów i cieszyć się wygodnym chodzeniem. Formuła, która wykorzystuje elementy naturalnej akupresury, przyczynia się do:

 • uwolnienia od bólu kończyn dolnych,
 • zapobiegania powstawaniu wad postawy,
 • korygowania płaskostopia,
 • pełnego komfortu podczas chodzenia,
 • odpoczynku dla przemęczonych stóp.

Specjaliści potwierdzają, że efekty regularnego noszenia wkładek Pro- Relifeet można osiągnąć już po 28 dniowym stosowaniu.

Z czego wykonane są wkładki Pro- Relifeet?

W komplecie znajdują się 2 wkładki o uniwersalnym rozmiarze, które dopasować można do każdego buta – najlepiej na płaskiej podeszwie.

Wkładki do butów Pro- Relifeet wykonane są z wysokiej jakości skóry, a poprzez zastosowanie w nich neoprenowego materiału, stają się doskonale elastyczne i dopasowują się do każdej stopy. Do tego zapobiegają nadpotliwości stopy poprzez zastosowanie techniki optymalnego przepływu powietrza i odprowadzania wilgoci. Ich innowacyjna konstrukcja, jaka powstała dzięki nowoczesnej technologii trójwymiaru pozwala zapewnić pełen potencjał wkładek korygujących stopy Pro- Relifeet w ramach terapii leczniczych.

Wkładki odpowiednie dla małych i dużych stóp

28 dni wystarczy, by w znaczny sposób poprawić komfort codziennego chodzenia. Co ciekawe, wkładki do butów Pro- Relifeet mogą być stosowane bez przerwy przez okres jednego roku. Dzięki temu już po korekcji wady postawy oraz złagodzeniu dolegliwości bólowych udaje się prowadzić skuteczną profilaktykę w walce o zdrowe stopy.

Pro- Relifeet są rekomendowane przez fizjoterapeutów, ortopedów oraz reumatologów. Doskonale nadają się również dla seniorów, którzy borykają się z płaskostopiem niewrodzonym, ale nabytym bądź wadami powstałymi zmianami o podłożu reumatycznym albo wynikającym z uszkodzeń czy urazów mechanicznych śródstopia.

Niezależne badania kliniczne potwierdzają skuteczność noszenia wkładek Pro- Relifeet

Zastosowanie nowoczesnej technologii trójwymiaru w połączeniu z tradycyjną metodą akupresury sprawiły, że wkładki do butów o wszechstronnym działaniu profilaktycznym i niwelujących wady postawy, a w szczególności wady stóp zyskały ogromną popularność. Świadectwo tysięcy zadowolonych klientów było motorem do przeprowadzenia licznych badań nad metodą Pro- Relifeet ze strony niezależnych instytucji.

Jednymi z najważniejszych były te zrealizowane we Francji, we współpracy tamtejszych naukowców i fizjoterapeutów wraz z polskim specjalistą do spraw reumatologii Krzysztofem Pionkowskim. Do badania zaproszono 100 osób, które uskarżały się między innymi na bóle stóp oraz kolan, problemy z chodzeniem czy koślawością stóp. Niektórym doskwierał też ból bioder oraz kręgosłupa, a winą za występowanie takich dolegliwości medycy obarczali zdiagnozowane płaskostopie. Badanych podzielono na dwie grupy – jedna przez 28 dni nosiła każdego dnia wkładki Pro- Relifeet, druga otrzymała placebo. Wyniki tych badań potwierdziły skuteczność testowanego produktu(!). Wyniki badań zaprezentowano poniżej:

 Łagodzenie bólu stópNiwelowanie płaskostopiaKomfort poruszania sięBrak wad postawy w obrębie stóp i kręgosłupa
Pro- Relifeet98%89%97%91%
Placebo3%1%25%7%

Okazało się, że 28 dni regularnego stosowania wkładek Pro- Relifeet pozwoliło przywrócić komfort chodzenia bez odczuwania bólu w obrębie kończyn dolnych oraz kręgosłupa. Większość badanych potwierdziła, że pierwsze pozytywne rezultaty zauważyła już po kilku dniach stosowania wkładek Pro- Relifeet, które włożono do butów codziennego użytku.

Opinie tych, którym Pro- Relifeet pomogły wrócić do pełnej sprawności fizycznej

Opinie producenta wkładek Pro- Relifeet oraz naukowców nie zawsze wystarczają, by przekonać do skorzystania z innowacyjnej formuły. Dla wymagających klientów najbardziej wiarygodne są opinie osób, które przeszły już kurację i dzisiaj cieszą się pełną sprawnością ruchową. Poniżej przedstawiamy jedną z opinii na temat działania wkładek Pro- Relifeet.

Kazimierz , lat 58:

Problem z chodzeniem zacząłem odczuwać kilka lat temu, kiedy dały o sobie znać zmiany reumatyczne. Ból stóp, kolan, łydek, a potem ud, bioder, a nawet kręgosłupa był z czasem na tyle silny, że uniemożliwiał normalne funkcjonowanie, a już na pewno uprawianie mojego ukochanego sportu, czyli kolarstwa.

Kolejni lekarze rozkładali ręce, podpowiadali mi konieczność przeprowadzenia operacji ortopedycznej, przy okazji zdiagnozowano u mnie płaskostopie, które również nie pozwalało mi poruszać się w sposób w pełni komfortowy.

Jeden z pacjentów, którego spotkałem w poczekalni do lekarza, polecił mi stosowanie wkładek do butów Pro-Relifee. Postanowiłem spróbować, bo nieinwazyjny sposób zniwelowania mojego problemu był dla mnie lepszy aniżeli czekanie na poważną operację nóg.

Już po kilku dniach odczułem wyraźną poprawę. Zniknęły obrzęki, ból stał się umiarkowany. Po 28 dniach, czyli całościowej kuracji chodzę w pełni sprawnie, a nawet wróciłem do kolarstwa. Dzisiaj wkładki nosze profilaktycznie, bo jeden komplet działa przez 1 rok. Nie wyobrażam już sobie noszenia butów bez Pro- Relifeet. Moje stopy nie drętwieją, nie bolą, nie pocą się, a nogi nie męczą”.

Dlaczego warto stosować wkładki do butów Pro- Relifeet?

Chcesz znowu cieszyć się pełną aktywnością fizyczną, chodzić na zakupy, spacery czy biegać? Wady postawy w zakresie stóp nie pozwalają nosić Ci szpilek, a wielogodzinne chodzenie sprawia olbrzymi ból? Zmiany reumatyczne zdeformowały Twoje stopy do tego stopnia, że poruszanie się wiąże się z dyskomfortem i odczuwaniem bolesności kręgosłupa i bioder? 28 dni wystarczy, by wkładki pomogły Ci wyzwolić się od cierpienia.

Wkładki Pro- Relifeet:

 • poprawiają komfort chodzenia,
 • łagodzą ból kończyn dolnych i kręgosłupa,
 • korygują wady postawy, w tym płaskostopie,
 • niwelują obrzęki, uczucie ciężkich nóg, mrowienie oraz drętwienie.

FAQ – Pro- Relifeet

W jakiej formie występują wkładki do butów Pro- Relifeet?
Producent oferuje wkładki do butów Pro- Relifeet w dwóch zestawach. Pierwszy dedykowany jest korygowania wad postawy, hamowania procesu postępującego płaskostopia. Sama wkładka jest mniej elastyczna, a jej działanie słabsze.

Drugi zestaw zawiera wkładki o działaniu mocniejszym, są bardziej elastyczne, do tego antyalergiczne, antybakteryjne i przeciwpotliwe. Dedykowane są w ramach korygowania wad postawy, łagodzenia bólu stóp, łydek, kolan, a nawet kręgosłupa. Te wkładki Pro- Relifeet dodatkowo zapobiegają powstawaniu odcisków i modzeli.

Wszystkie wkładki Pro- Relifeet wykonane są z najwyższej jakości skóry oraz nowoczesnego materiału, który zapewnia pełną elastyczność i zapobiega potliwości stóp. Wierzch wkładek wykonano z owczej skóry, a spód z pianki lateksowej. Pro- Relifeet zawierają otwory wentylacyjne, są miękkie i doskonale izolują stopę od sztucznej podeszwy obuwia.

Jak stosować wkładki do butów Pro- Relifeet?
Wkładki Pro- Relifeet należy włożyć do wnętrza buta warstwą skórzaną do góry. Ważne, by ich wypukła część znalazła się na środku stopy, dzięki czemu będzie korygować płaskostopie. Kuracja z Pro- Relifeet przebiega przez 28 dni, ale ten sam komplet można nosić również zapobiegawczo przez kolejny rok. W razie konieczności odświeżenia wkładek należy je przetrzeć wilgotną ściereczką.

Czy stosowanie wkładek Pro- Relifeet należy konsultować z ortopedą?
Wkładki Pro- Relifeet działają na zasadzie bezpiecznej akupresury. Nie ma żadnych przeciwwskazań co do ich stosowania. Wkładki są elastyczne i dopasowują się do indywidualnego kształtu stóp. Ich noszenie nie musi być konsultowane z lekarzem ortopedą ani innymi medykami. Noszenie wkładek Pro- Relifeet może być stosowane jako samodzielna kuracja korygująca wady postawy albo uzupełniająca metoda poprawy komfortu codziennego poruszania się. Wkładki Pro- Relifeet nadają się też do noszenia profilaktycznie, szczególnie dla osób, które obarczone są zwiększonym ryzykiem wystąpienia wad postawy stóp.

zdrowyprodukt
zdrowyprodukt

No Comments

Write a Reply or Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *