Vanefist Neo – musujący, efektywny sposób na odchudzanie.

Odchudzanie to pojęcie, które doskonale znane jest wielu osobom. Bez wątpienia kojarzy się z walką o szczupłą sylwetkę i zdrowie. Wraz z nim związane są wszelkiego rodzaju diety, kolejne specyfiki, które pojawiają się na rynku czy mniej popularne metody na pozbycie się zbędnych kilogramów. Dostępne środki bardzo często nie gwarantują sukcesu jakim jest szczupłe i zgrabne ciało, zaś mogą prowadzić do efektu jo- jo. Wśród sposób na odchudzanie warto szukać tych, które są bliższe naturze. Nie od dziś wiadomo bowiem, że to co naturalne jest zdecydowanie lepsze dla naszego organizmu. W ślad za tym przesłaniem poszli twórcy tabletek musujących na odchudzanie Vanefist Neo. Dlaczego warto po nie sięgnąć?

Vanefist Neo to środek oparty na szybko wchłaniającej się formule, która stymuluje organizm do odchudzania. Stosując tabletki musujące Vanefist Neo spalamy kalorie bez względu na to czy się ruszamy czy też nie. Te skuteczne tabletki odchudzające są doskonałym sposobem dla każdego, kto nie czuje się w pełni komfortowo ze swoją wagą i pragnie zmiany. Warto dać sobie szansę na pozbycie się niechcianych kilogramów i radość z życia. Z Vanefist Neo odchudzanie staje się proste i szybkie.

Czym jest Vanefist Neo?

Vanefist Neo to starannie opracowany produkt na odchudzanie, występujący w formie wygodnych tabletek musujących. Dzięki efektownej formule, środek ten szybko miał trafić na rynek europejski.  Liczne badania, przeprowadzone na tabletkach odchudzających wykazały, że z powodzeniem mogą one konkurować z tego typu produktami na całym świecie.

To najlepszy środek na odchudzanie dostępny na rynku. Vanefist Neo skutecznie pomaga pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Jego skuteczne działanie potwierdzają nawet trudne przypadki osób odchudzających się.  Nie trzeba godzinami trenować na siłowni, by schudnąć i zyskać wymarzoną sylwetkę. Wystarczy Vanefist Neo, który sprawniej i skuteczniej niż siłownia pomoże w osiągnięciu wymarzonego celu.  Nawet bez wychodzenia z domu i wzmożonej aktywności fizycznej, a to wszystko ze smakiem cytrusów ukrytych w musujących tabletkach Vanefist Neo.

Dlaczego tabletki musujące Vanefist Neo to najlepszy spsoć na odchudzanie?

Na rynku znajdziemy różne formy środków odchudzających. Bywają takie, które są skuteczne, ale kosztem naszego organizmu i portfela. Z pomocą przychodzi jednak matka natura, która podsuwa nam bardziej przystępne sposoby na pozbycie się zbędnych kilogramów. Tego typu naturalne produkty na odchudzanie najczęściej przybierają formę kapsułek czy ziołowych mieszanek do zaparzania.

Tabletki musujące to o wiele bardziej wygodniejszy produkt. Wystarczy rozpuścić je w letniej wodzie. Tego typu napój jest najbardziej bliski naturalnej osmozie organizmu, przez co ułatwia przyswajanie mikroskładników i tym samym cały proces odchudzania. Dzięki temu metabolizm węglowodanów zachodzi znacznie szybciej a organizm otrzymuje niezbędne do prawidłowej pracy cenne składniki odżywcze.

Co zawiera Vanefist Neo?

W składzie tabletek musujących Vanefist Neo znajdziemy starannie dobrane naturalne substancje, takie jak:

 • Garcinia Cambogia – roślina zaliczana do silnych przeciwutleniaczy i antyoksydantów. Wspomaga proces odchudzania i przyśpiesza wydalanie toksyn z organizmu. Już od początku kuracji Vanefist Neo dodaje organizmowi energii do działania i poprawia samopoczucie. Dodatkowo jest cennym źródłem kwasu hydroksycytrynowego, niezbędnego w procesie odchudzania.
 • Bacopa Monnieri – roślina z rodziny babkowatych. Pomocna na podrażnienia układu pokarmowego. Sprawdza się w regulowaniu kłopotów z funkcjonowanie tarczycy, także tych związanych z otyłością. Usprawnia przemianę materii, działając pozytywnie nawet na trawienie wysoko przetworzonej żywności.
 • Zielona Kawa – uznawana za najzdrowszą kawę na świecie. Zawiera kwas chloro genowy, którego wysoki stężenie umożliwia przemianę gospodarki węglowodanowej. Dzięki jej działaniu cukry wchłaniają się wolniej, przez co organizm może czerpać energię zgromadzoną w tłuszczach.
 • Yerba Mate – zmniejsza łaknienie i pomaga utrzymać wymarzoną sylwetkę. Dodatkowo Yerba Mate wpływa na koncentrację i doskonale pobudza. Napar z niej zapewnia uczucie sytości, niwelując niepohamowaną chęć na słodycze i niezdrowe przekąski. Może działać moczopędnie.

Substancje wspomagające działanie Vanefist Neo

Oprócz naturalnych składników roślinnych, w składzie tabletek musujących Vanefist Neo znajdziemy także starannie dobrane substancje wspomagające skuteczne działanie suplementu. Witaminy  obecne w formule Vanefist Neo wzmacniają procesy metaboliczne, pozostawiając w organizmie jak najwięcej cennych substancji odżywczych.  Najważniejsze z tego typu substancji to:

 • Witamina C – znana również pod nazwą kwas askorbinowy. Wspomaga transport witamin oraz innych składników odżywczych w organizmie. W trakcie odchudzania chroni przed utratą cennych związków z organizmu.
 • Niacyna – trwały związek, który usprawnia funkcjonowanie wielu procesów zachodzących w organizmie, w tym transport tlenu.
 • Witamina E – znany przeciwutleniacz. Chroni komórki macierzyste przed rozpadem i pomaga w pozbyciu się toksyn.
 • Kwas pantotenowy – organiczny związek chemiczny odpowiadający za prawidłowy metabolizm cukrów, białek i tłuszczów. Usprawnia działanie układu pokarmowego.
 • Witamina B6 – pochłania tlen, wspomagając tym samym metabolizm i proces odchudzania. Vanefist Neo jest doskonałym źródłem tej witaminy.
 • Ryboflawina – ułatwia wchłanianie składników odżywczych do komórek organizmu człowieka.
 • Tiamina – występuje w herbacie i działa pobudzająco. W tabletkach musujących Vanefist Neo ułatwia proces przemiany tłuszczy w energię.
 • Kwas foliowy – usprawnia funkcjonowanie układu pokarmowego. Reguluje wzrost i odpowiednie funkcjonowanie komórek oraz wpływa na samopoczucie.
 • Biotyna – bierze udział w syntezie kwasów tłuszczowych. Wspomaga funkcję tarczycy i wpływa na stan skóry oraz włosów.
 • Witamina B12 – wpływa na proces rozkładu węglowodanów, zapobiegając powstawaniu wierzchniej warstwy tłuszczowej. Usprawnia także działanie układu nerwowego.
 • Chrom – bierze udział w procesie rozkładu glukozy. Zmniejsza apetyt i pozwala na kontrolę poziomu cholesterolu.

Zasada działania tabletek musujących Vanefist Neo

Każda tabletka musująca Vanefist Neo to gwarancja szybkiego i w pełni skutecznego działania odchudzającego. Substancje zawarte w suplemencie sprawnie i celnie trafiają do organizmu. Cały proces odchudzania z Vanefist Neo opiera się na trzech fazach działania tabletek, takich jak:

 • Faza 1. Podniesienie termo genezy – poprzez wzrost temperatury ciała następuje przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej. W efekcie organizm pracuje szybciej i sprawniej, a waga zaczyna spadać.
 • Faza 2. Aktywna redukcja tkanki tłuszczowej – podczas tej fazy organizm pozbywa się zbędnych kilogramów, a wszystko dzięki działaniu odpowiednio dobranych substancji roślinnych i wiatami, aktywnie wspierających odchudzanie.
 • Faza 3. Stabilizacja efektów – wymarzona waga zostaje utrzymana poprzez działanie substancji roślinnych i innych składników odżywczych. Dzięki ich nieustannemu wsparciu nie pojawia się efekt jo-jo, tylko radość i satysfakcja z upragnionego wyglądu.

Jakie efekty daje Vanefist Neo?

Działanie Vanefist Neo poddano szczegółowym  badaniom klinicznym. Po wytworzeniu testowej linii produktu przeprowadzono badanie na grupie ochotników liczącej ponad 1000 osób. Uczestników badania podzielono na dwie grupy, z czego jedna z nich była grupą kontrolną, biorącą placebo. Wyniki okazały się zaskakujące. W toku przeprowadzonych badań zaobserwowano utratę masy ciała nawet do średnio 9 kg. W pierwszej grupie współczynnik BMI wyniósł średnio 4,53, zaś w grupie placebo zaledwie 0,62. U osób, które otrzymywały Vanefist Neo zaobserwowano znaczący spadek otłuszczenia ciała, wynoszący średnio 5,36, który w grupie placebo wyniósł jedynie 1,96.

Wyniki przeprowadzonych badań świadczą o skuteczności tabletek musujących w procesie odchudzania i walki o lepszą sylwetkę.

Stosowanie Vanefsit Neo

Produkt Vanefist Neo to wygodne w użyciu tabletki musujące. Zaleca się dzienne spożycie 1 tabletki odchudzającej. W szczególnych przypadkach można zwiększyć dawkę suplementu, jednak tylko po szczegółowej konsultacji medycznej. Maksymalnie można zwiększyć dawkę do 2 tabletek w ciągu 24h, przy czym minimalny odstęp między tabletkami powinien wynosić 8 godzin.

Wystarczy rozpuścić tabletkę w szklance chłodnej wody. Po całkowitym rozpuszczeniu tabletki należy zamieszać napój łyżką.  Zaleca się stosowanie tabletek musujących Vanefist Neo systematycznie, o stałych porach dnia. W przypadku pominięcia dawki, należy przyjąć ją jak najszybciej.

Regularne stosowanie tabletek Vanefist Neo pomoże w utrzymaniu odpowiedniego stężenia składników aktywnych w organizmie, co wpłynie na efektywniejsze odchudzanie. Najlepiej zanotować godziny przyjmowania tabletek, by móc lepiej zapamiętać o ich przyjmowaniu.

Opinie dietetyków na temat Vanefist Neo

Niegdyś tabletki Vanefist Neo były dostępne tylko u trenerów. Ograniczony nakład weryfikował cenę suplementu, która była dość wygórowana. Jednak poprzez coraz większe zainteresowanie środkiem sprawiło, że producenci zdecydowali się wprowadzić suplement na szerszy rynek. Skuteczność Vanefist Neo potwierdzają słynni dietetycy z całej Europy:

„Specjalizują się w pomocy kobietom po ciąży, które pragną odzyskać dawną figurę. Zazwyczaj są to kobiety w młodym wieku, od 21 do 36 roku życia. W mojej praktyce trafiają się także skrajne przypadki pań, które są po urodzeniu 4 czy 5 dziecka. Pewnego dnia dostałem propozycję przetestowania nieznanego wtedy środka na odchudzanie. Zaskoczył mnie fakt, że środekim tym okazały się tabletki musujące Vanefist Neo. Tego typu środki zawsze kojarzyły się mi z drogimi, trudno dostępnymi suplementami, raczej dla klientów o zasobnym portfelu. Moje klientki były zachwycone działaniem Vanefist Neo.  Dzięki wspaniałym wynikom otrzymaliśmy dodatkowo 16 kuracji, dzięki którym zwiększyło się grono zadowolonych pań. Średnia zrzuconych kilogramów wynosiła aż 5,7 i to zaledwie w 3 tygodnie stosowania tabletek. „ – Thomas Nyguen z Wielkiej Brytanii

 

„Kilka lat temu zaczynałem jako trener personalny. Aby sprostać oczekiwaniom moich klientów zająłem się także dietetyką. Dziś rozpisuję plany treningowo- żywieniowe od wielu lat, ale jeszcze nigdy nie spotkałem się z naturalnym suplementem o tak skutecznym działaniu odchudzającym. „ – David Hagnetzov z Bułgarii

Rekomendacje dotyczące działania tabletek Vanefist Neo płyną z całego świata:

„Tabletki musujące to najszybciej działająca na układ pokarmowy forma. Cały proces odchudzania jest skuteczny wtedy, gdy organizm otrzymuje niezbędne do aktywnego działania witaminy i składniki odżywcze. To wszystko zawiera 1 dawka Vanefist Neo. Produkt ten zasługuje na największe zaufanie klientów. Z czystym sumieniem można stwierdzić, że to produkt na odchudzanie z najwyższej półki. Rzadko spotyka się tak skuteczne środki na rynku suplementów odchudzających.”

– Tom McCay z Kalifornii

Opinie internautów

O działaniu Vanefist Neo piszą także zadowoleni użytkownicy licznych for, sklepów i portali o tematyce odchudzania i żywienia.

„Na odchudzanie próbowałam już chyba wszystkiego. Bezmyślnie przeglądałam kolejne strony z „cudownymi” specyfikami na szczupłe ciało. Pewnego razu trafiłam na artykuł trenerki fitness, która próbowała kuracji nowymi tabletkami musującymi na odchudzanie. Przyznam szczerze, że nigdy wcześniej nie słyszałam o takiej formie na odchudzanie. Na końcu testu przeprowadzonego przez trenerkę okazało się, że tabletkami był produkt Vanefist Neo. Mi także udało się osiągnąć świetne wyniki – schudłam 6,5 kg i straciłam w pasie dobre kilkanaście centymetrów! Jestem zachwycona efektami!”

– Agnieszka z forum fitnessday

„O tabletkach Vanefist Neo dowiedziałam się przypadkowo, przebywając na Erasmusie w Ameryce. Kilka razy w tygodniu ćwiczyliśmy tam siatkówkę plażową. Po każdym treningu jego uczestnicy zawsze pili orzeźwiający napój. Po miesiącu było widać zmianę, czyli piękne szczupłe ciała. Jak się okazało, to wszystko były efekty regularnego stosowania Vanefist Neo. Trzeba przyznać, że imponujące efekty, bo niektórzy schudli nawet po 9-10 kg!”

– Theresa z Neapolu

Oficjalna dystrybucja Vanefist Neo

Rynkowy debiut Vanefist Neo pod koniec 2018 roku sprawił, że wzrosło zainteresowanie musującymi tabletkami odchudzającymi. Konsekwencją tego było pojawienie się na rynku wielu niszowych produktów, przypominających Vanefist Neo. Internet ułatwia dostęp do tego typu środków, jednak nie zawsze pomaga w odnalezieniu w pełni oryginalnego produktu najwyższej jakości.

Oryginalne opakowanie tabletek musujących Vanefist Neo zawsze występuje w kolorze biało-żółtym. Jedno opakowanie zawiera 3 tuby po 20 tabletek musujących, co umożliwia pełną kurację odchudzającą.

W trosce o jak najlepsze efekty kuracji i bezpieczeństwo zakupów zalecamy zakup suplementu Vanefist Neo wyłącznie u oryginalnego dystrybutora.

Kliknij tutaj i kup tabletki musujące Vanefist Neo

Specjalna oferta: Zamów Vanefist Neo do końca dnia do godz. 23:59 i otrzymaj darmową dostawę pod wskazany adres!

Uwaga! Promocja ograniczona  czasowo lub do wyczerpania limitu 1.000 opakowań!

Regulamin zakupów i polityka prywatności dostępne są w pozostałych zakładkach serwisu.

FAQ – Vanefist Neo

Po czym poznać oryginalne opakowanie Vanefist Neo?

Oryginalne opakowanie suplementu Vanefist Neo ma biało-żółty kolor. W kartonie znajdziemy 3 tuby po 20 tabletek musujących każda, czyli razem 60 tabletek musujących.  Zalecamy zamawianie suplementu tylko z rekomendowanych stron dystrybutora.

W jakim czasie od złożenia zamówienia otrzymam produkt?

Producent dysponuje 14 bazami dostawczymi suplementu, które mieszczą się w całej Europie. W związku z tym przewidywany czas dostawy suplementu wynosi 24-48 godzin. W mniejszych miastach czas dostawy może wynosić nieco więcej, co 72 godzin.

Czy przy dużej nadwadze zwiększenie dawki pomoże mi szybciej schudnąć?

Vanefist Neo zawiera starannie dobrane składniki aktywne, które podczas regularnemu stosowaniu pomagają w pozbyciu się zbędnej tkanki tłuszczowej. Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie. Tylko i wyłącznie systematyczne stosowanie suplementu przez okres min. 2 miesięcy może przynieść widoczne efekty odchudzania.

Czy tabletki musujące Vanefist są bezpieczne dla zdrowia?

Vanefist Neo zawiera wyłącznie naturalne substancje roślinne i witaminy. Suplement jest więc w pełni bezpieczny dla zdrowia i funkcjonowania organizmu. Bez obaw można stosować go na odchudzanie.

zdrowyprodukt
zdrowyprodukt

No Comments

Write a Reply or Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.