Provitalan – zwalcz przemęczenie, dodaj sił witalnych, opinia 2019

Przewlekłe przemęczenie i ospałość… Siedzenie przed komputerem bywa męczące, wchodzenie na drugie piętro przypawa Cię o kolke? Tak to wszystko jest objawem znacznego obniżenia energii witalnej organizmu. Ciągłe wrażenie uczucia zmęczenia, wieczne niewyspanie to symptomy objawów tej przypadłości. Jest wiele przyczyn, które mogą się składać na ten stan organizmu. Oprócz tych stricte medycznych najczęstszym powodem takiego samopoczucia jest zbyt duże tempo codziennego życia. Nadmierny stres w połączeniu z systematycznym niedosypianiem powoduje nadmierny katabolizm i znaczne ubytki energetyczne. Późne godziny regeneracji i nadrabianie braków zasobów energetycznych pustymi kaloriami zawartymi w popularnych energetykach nie rozwiążą problemu.

Warto podejść do problemu od możliwe najbliższej strony, a mianowicie skutecznej regeneracji. Jakość snu bezpośrednio przekłada sie na codzienne problemy z koncentracją oraz złe samopoczucie. Stan ogólnego osłabienia organizmu należy możliwie szybko doprowadzić do równowagi. Co zrobić jeśli zmiana stylu życia jest obecnie niemożliwa, a z dnia na dzień nasz komfort wykonywania obowiązków jest coraz bardziej uporczywy? Z odpowiedzią przychodzi zespół naukowców którzy opatentowali formułę wspomagania naturalnej regeneracji – Provitalan. Dlaczego warto zainteresować sie właśnie tym produktem?

Dlaczego regeneracja jest tak ważna

Najlepsza superkompensacja ludzkiego  organizmu następuje poprzez sen. To przy jego braku jest najmocniej zachwiana równowaga hormonalna. Nieregularne godziny spania przeplatane stresem mogą prowadzić do srogich zdrowotnych konsekwencji. Począwszy od wzmożonego apetytu, po bóle główy, bóle migrenowe, zaburzenia wzroku, kłopoty z zapamiętywaniem po wszelkiego rodzaju drażliwości i roztrzepanie.

Każdy z tych negatywnych skutków braku odpowiedniej regeneracji wpływa na komfort i jakość codziennego życia. To z kolei przekłada się na decyzje oraz ogolne samopoczucie. Podczas długiego okresu zaburzonej regeneracji nasze zdrowie wystawione jest na próbę, co w wielu wypadkach kończy się infekcjami, zarażeniami bądź popularnymi chorobami cywilizacyjnymi. Warto pamiętać, że po 25 roku życia zdolność regeneracji u kobiet zwiększa się w czasie o ponad 4% rocznie. Ten sam odsetek dotyczy mężczyzn po 30 roku życia. Provitalan to suplement diety, który przywracam naturalny poziom równowagi hormonalnej, oraz potęguje do maksimum zdolność regeneracji organizmu.

Chcesz wiedzieć więcej czym jest superkompensacja? Kliknij tutaj

Komu rekomendowany jest produkt?

Provitlan to produkt z górnej półki segmentu witalności. Zalecane stosowanie produktu jest w przypadku osób z:

 • odczuwalnym ciągłym przemęczeniem
 • ogólnym osłabieniem organizmu
 • zauważalnym spadkiem witalności (szczególnie u mężczyzn)
 • codziennym kiepskim samopoczuciem
 • nagminnym odczuwaniem stresu
 • trudnościami z koncentracją oraz zapamiętywaniem krótkookresowym
 • zauważalnym ciągłym ziewaniem, niedotlenieniem organizmu / ogólnym przemęczeniem, brakiem regeneracji

Popularne przewlekłe zmęczenie organizmu zaczyna się po 3 źle przespanej nocy. Organizm w takim stanie nie jest zdolny do prawidłowego powrotu „na obroty”. W takim przypadku albo jakość snu musi ulec poprawie, albo powinniśmy całkowicie zaprzestać aktywności na rzecz odpoczynku. O ile druga sytuacja jest niemożliwa nawet do wyobrażenia, o tyle z pomocą do pierwszej przychodzi Provitalan. Rozpuszczony w szklance smaczny roztwór doskonale wpływa na wyciszenie przed snem i pobudza komórki mózgowe do zapadania w głęboki sen tuż po zaśnięciu, aby jego najefektowniejsza faza była jak najdłuższa.

Unikalny skład Provitalan

Wyjątkowa formuła Provitalan została opracowana w formie proszku do rozpuszczenia. Konsystencja ta, zmikronizowane składniki są gwarancją możliwie najlepszej przyswajalności aktywnych składników produktu.

 1. monohydrat kreatyny – to najpopularniejsza forma kreatyny. Jest prekursorem procesu rozpadu cząśteczki ATP, z której organizm bierze znaczną cześć zasobów energetycznych. Jej stężenie w Provitalan odpowiada zjedzeniu prawie 0,5kg steku wołowego. Doskonale wpływa na wytrzymałość organizmu.
 2. l-arginina – rozszerza naczynia krwionoścne i poprawia transport poszczególnych pierwiastków. L-arginina odgrywa ważną rolę w transporcie soli mineralny i poprawnym działaniu układu immunologicznego.
 3. magnez – podstawowy stymulant ludzkiego układu nerwowego. Zapobiega nadmiernej kurczliwości mięśni. Poprawia zdolność regeneracji tkanek. Odpowiednia suplementacja magnezem zawartym w Provitalan zapobiega nadmiernemu stresowi. Magnez stanowi kluczowy element procesu regeneracji głównie profilaktycznie.
 4. l-tyrozyna – niedobór l-tyrozyny objawia się przewlekłym znużeniem mięśni i brakiem koncentracji. Podawana jest najczęściej pacjentom z objawami chorób podłoża psychicznego. W znaczny sposób poprawia przepływ neutronów dzięki czemu sprawniejsze są szare komórki, a mózg szybciej „łączy fakty”
 5. kwas foliowy – zapobiega złemu samopoczuciu i ospałości. Kwas foliowy ma istotne znaczenie w wydzielaniu serotoniny. Ta z kolei odpowiada za odczuwanie naszej pełni szczęścia, która w dużym stopniu redukuje poziom zmęczenia.

Działanie Provitalan

W pełni kompleksowe działanie Provitalan oparte jest na 5 bazowych składnikach aktywnych. Jednak samo połączenie potęgują substancje pomocnicze, witaminy z grup: A,B,E,K i niezbędne pierwiastki. Głównym celem kuracji z Provitalan jest pełna redukcja osłabienia układu nerwowego.

Provitalan z powodzeniem może być stosowany podczas intensywnego wysiłku fizycznego a także wytężonej pracy umysłowej. Produkt, oprócz niwelowania skutków słabej regeneracji doskonale nadaje się na profilaktykę.

Forma i sposób użycia Provitalan

Produkt oferowany jest w formie zmikronizowanego proszku do rozpuszczenia w wodzie. Dwie dostępne pojemności to 125g dla małego opakowania oraz 250g dla dużego opakowania. Mniejsza wersja zawiera 18 sugerowanych porcji Provitalan po 7g każda, a większa wersja aż 36. Maksymalne rezultaty otrzymasz stosując Provitalan regularnie jedną miarkę dziennie mieszając ją z letnią wodą lub sokiem. Spożywaj bezpośrednio po sporządzeniu roztworu.

Podczas kuracji nie należny stosować wysublimowanych diet szczególnie tych o ujemnym bilansie kalorycznym. Zachowywać w miarę możliwości umiarkowaną aktywność fizyczną. W środku pudełka dołączona została precyzyjna miarka do odmierzania każdej pojedyńczej 7 gramowej porcji Provitalan.

Kiedy nie można stosować Provitalan

Z uwagi na zupełnie odmienną regulację hormonalną kobiet w ciąży nie zaleca stosowania się stosowania suplementu w tym czasie. Produkt Provitalan przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia, które nie mają przewlekłych problemów zdrowotnych bądź innych tego typu dolegliwości. Nie dotyczy to przewlekłego zmęczenia wynikającego z nadwyraz aktywnego trybu życia. Jeśli masz zdiagnozowane jakiekolwiek inne problemy ze zdrowiem zalecane jest przed zastosowaniem Provitalan zasięgnąć konsultacji lekarskiej. Kobiety karmiące piersią oraz uczulone na jakikolwiek składnik Provitalan nie mogą stosować suplementu. Zalecane przechowywanie to suche miejsce o temperaturze pokojowej.

Opinie i rekomendacje

Pewnego dnia dostałem telefon z zapytaniem czy nie przetestowałbym nowoczesnego naturalnego suplementu diety na sportowcach których prowadzę. Chciałem poznać genezę powstania oraz ideę tego produktu. Już po zaledwie 20minutach rozmowy producent zaimponował mi swoim zaangażowaniem, po czym zgodziłem się na współpracę, Testy które przeprowadziliśmy na grupie 120 amatorów przeszły nasze naśmielsze oczekiwania. Progres zmniejszenia zakwaszenia organizmu zwiększył się aż o 73%, podczas gdy głębokość snu mierzona fazami była skuteczna jak systematyczne chodzenie spać w godzinach 22:45 – 7 rano. To pomimo spektakularnych wyników dało doskonałe prognozy dla profesjonalistów z branży sportów wytrzymałościowych.

– podusmował specjalista dietetyki i fizjologii sportu Robert K. z Paryża

Odkąd zacząłem pracować na nocną zmianę rozregulowałem swój tryb snu kompletnie. Po zaledwie miesiącu chodzenia spać o 4 i wstawaniu o 12 byłym istnym ludzkim zombie. Do tego nocne pochłanianie szybkiego jedzenia nie wychodziło  mi na dobre. Pomimo tego, że starałem się spać minimum po 8h dziennie to z dnia na dzień wstawałem zmęczony. Któregoś dnia poszedłem do lekarza, który poinformował mnie, że albo zmienię pracę i powrócę do normalnego trybu snu albo będę musiał zacząć się wspomagać. Pierwsze nie wchodziło w grę. Zacząłem szukać na własną rękę. Popularne szoty kofeinowe zaledwie chwilow dawały kopa doraźnie.

Pomimo tego każdego dnia coraz ciężej wstawałem z łóżka. Zagłębiłem się w temat ludzkiej regeneracji. Jak się okazało popełniałem błąd za błędem do póki nie zamówiłem Provitalan. Po pierwsze przestałem jeść przed snem, a po drugie bardzo szybko wróciłem do formy. Pomimo wstawania w południe czuję się wyspany i gotowy do aktywnej egzystencji. Jednak doktor miał rację. Trzeba się wspomóc… tylko mądrze i naturalnie!

– Adam W. z forum internetowego branży IT.

Provitalan – kup teraz

Podsumowując powyższe z pełnym przekonaniem można stwierdzić, że proces regenercji powinien być jak najmniej zaburzony w codziennym życiu. Z uwagi na specyfikę obecnych czasów i przyspieszony tryb życia ciężko zachować naturalną harmonię. Provitalan to doskonała, wysokojakościowa, kompleksowa pomoc w tym temacie. Kup teraz tylko i wyłącznie oryginalny Provitalan w jednej z dostępnych gramaturach: 125 lub 250 gram.

Aby skorzystać z promocji darmowej dostawy i kupić Provitalan z zaufanego źródła kliknij poniższy link:

Kup teraz Provitalan korzystając z promocji

Faq – Provitalan

Czy ten suplement diety powoduje skutki uboczne?
Nie! Skutkiem ubocznym braku prawidłowej regeneracji jest wiele niekorzystnych dla zdrowia konsekwencji. Formuła zawarta w produkcie Provitalan jest w pełni bezpieczna. Systematyczne stosowanie doskonale pokonuje dolegliwości związane z brakiem odpowiedniej równowagi hormonalnej. Przywraca prawidłowe krążenie, poprawia koncentrację, stabilizuje poziom drażliwości i przede wszystkim dodaje witalnej energii, której brakuje podczas rozregulowanego spania.

Czy Provitalan pobudza? Mam wysokie ciśnienie i nie mogę stosować produktów opartych na kofeinie.
„Śpij spokojnie”, produkt nie posiada w swoim składzie kofeiny. Provitalan to nie jest popularny energetyk ani szot kofeinowy. To wysokojakościowy produkt, które swoje działanie opiera tylko i wyłącznie na przywróceniu procesu regeneracyjnego możliwie blisko naturalnego. Wyłącznie bioskładowe suplementu potęgują naturalne procesy zachodzące w ludzkim organizmie, dzięki czemu już po pierwszym zastosowaniu czuć wewnętrzną chęc do pracy i poprawę skupienia. Pierwszym zauważalnym zjawiskiem jest brak zmęczenie podczas rannej pobudki.

Jak długo mam stosować Provitalan?
Odpowiedź nie jest jednoznaczna dla każdego. Proces pełnej superkompensacji trwa nawet 60 dni. W zależności od tego jak długi był okres rozregulowania spania, o tyle dłużej należy przyjmować dawki Provitalan. Nie martw się! Efekty stosowania odczujesz już po pierwszym zażyciu. Twoja jakość regeneracji będzie na tak wysokim poziomie, że sam/a poczujesz kiedy należy skońćzyć suplementację. Rekomendowany czas przyswajania składników aktywnych to 30dni dla osób do 25 roku życia i 60 dni dla zarówno kobiet i mężczyzn po 30 roku życia. Zwiększenie dawki, bądź poźniejsza pobieranie profilaktyczne uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji.

 

zdrowyprodukt
zdrowyprodukt

No Comments

Write a Reply or Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *