La Vie Clarte – alternatywa dla sztucznych rzęs

Obowiązujący kanon piękna dyktuje trendy, zgodnie z którymi rzęsy mają być doskonale gęste, długie, podkręcone i czarne. Te dodają powabu, są dopełnieniem codziennego make upu, nadają wyrazistości. Natura nie wszystkie kobiety obdarzyła jednak zalotnym spojrzeniem i pięknymi rzęsami. Nie zawsze wystarczy tusz do rzęs, by poprawić ich wygląd. Do tej pory alternatywą dla cienkich, krótkich i prostych rzęs były sztuczne kępki, które można doklejać do tych naturalnych. Efekt takiej stylizacji może być zadowalający, jednak zawsze jest krótki. W zależności od wybranej techniki zagęszczania i przedłużania rzęs, zabiegi tego rodzaju nigdy nie są trwałe i należy je powtarzać średnio co trzy tygodnie. Na szczęście na rynku pojawił się doskonały sposób na to, by móc cieszyć się naturalnymi rzęsami o spektakularnej objętości. To serum do rzęs La Vie Clarte – aplikator w postaci pędzelka z zawartością kompleksu dobroczynnych składników, które w naturalny sposób stymulują wzrost rzęs.

La Vie Clarte, by zyskać powabne spojrzenie

Serum La Vie Clarte dociera do korzeni włosków, dzięki czemu te szybko stają się odżywione, a więc wydłużają się, zagęszczają, zyskują znacznie intensywniejszą czerń. To doskonały preparat dla kobiet, które mają dosyć przyklejania sztucznych kępek, nie mają też czasu na codzienne poprawianie makijażu. To produkt, dzięki któremu rzęsy stają się mocne, nie wypadają, a spojrzenie staje się doskonałym dopełnieniem kobiecej kreacji.

La Vie Clarte zawiera kompleks idealnych składników, które wnikają w głąb struktury rzęs i odżywiają je od podstaw aż po same końce.

La Vie Clarte – spektakularna pielęgnacja rzęs

Problem wypadających i cienkich rzęs dotyczy większości kobiet. Wpływ na to mogą mieć predyspozycje genetyczne, niewłaściwa dieta albo korzystanie ze złej jakości kosmetyków. Rozwiązaniem nie są zabiegi doklejania sztucznych rzęs, które niestety mogą wywoływać alergie, nierzadko też zapalenie spojówek. Warto również zwrócić uwagę, że panie mogą nie być zadowolone z wyglądu rzęs w wyniku borykania się z różnego rodzaju chorobami. Do schorzeń, które mają ogromny wpływ na nieatrakcyjny wygląd rzęs, zaliczają się zaburzenia tarczycy.

Serum La Vie Clarte to naturalne serum, które nie wywołuje niepożądanych skutków ubocznych, za to jest łatwy w stosowaniu i szybko daje spektakularne efekty. Dedykowany jest paniom, które chcą poprawić wygląd naturalnych rzęs. Kompleks idealnie dobranych składników regeneruje je, wydłuża, pogrubia, zagęszcza oraz sprawia, że rzęsy charakteryzują się idealną głębią czerni. Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach regularnego stosowania La Vie Clarte.

La Vie Clarte – skład odżywczego serum do rzęs

Aby zaserwować naturalnym rzęsom najlepszą kurację regenerującą, warto stawiać na preparaty delikatne, które nie podrażnią oczu, w pełni bezpieczne i oczywiście skuteczne w krótkim czasie. La Vie Clarte jest odpowiedzią na potrzeby milionów kobiet, które do tej pory zmagały się z osłabionymi rzęsami, przez co ich wygląd zewnętrzny nie mógł być optymalnie atrakcyjny. Nie od dzisiaj wiadomo przecież, że to oczy są źwierciadłem duszy, a nierzadko piękne spojrzenie skrada serce.

W serum La Vie Clarte zawarto najlepsze substancje, które odżywiają, pielęgnują, wzmacniają i odbudowują zniszczoną strukturę włosków. To między innymi:

 • Biotynol Tripeptide. To aktywny peptyd, który pobudza procesy wewnątrzkomórkowe do prawidłowego wzrostu. Dzięki temu włosy rosną szybciej, są bardziej gęste i mają wzmocnioną strukturę.
 • Prowitamina B5. To D-pantenol, którego zadaniem jest odżywianie włosków, wygładzanie ich i odżywianie. Ten składnik zapobiega wypadaniu, za to wpływa na zagęszczenie rzęs, ich idealne podkręcenie oraz przyciemnienie koloru.

– Gliceryna. Nawilża i wpływa na elastyczność rzęs. Działa długotrwale i chroni rzęsy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Hamuje też uszkodzenia mechaniczne i sprawia, że rzęsy są idealnie lśniące.

Należy podkreślić, że w składzie La Vie Clarte nie został zawarty szkodliwy bimatorpost, który stosowany jest w większości preparatów do pielęgnacji rzęs. Chociaż ma regenerować strukturę włosów, to może on wpływać negatywnie na oczy. Nierzadko prowadzi do zapaleń spojówek i innych infekcji gałek ocznych, a w skrajnych przypadkach nawet trwałego osłabienia wzroku. W La Vie Clarte pominięto ten składnik, a wszystko to dla jeszcze lepszej ochrony zdrowia użytkowniczek i najlepszych efektów kuracji rzęs.

La Vie Clarte – efekt idealnie długich rzęs bez sztucznych alternatyw

Odżywkę do rzęs La Vie Clarte warto stosować każdego dnia, a producenci zalecają trzymiesięczną kurację odbudowującą rzęsy. Serum nakłada się specjalnym aplikatorem, dokładnie tak samo, jak tusz do rzęs. Najlepsze efekty osiąga się, kiedy regeneracja następuje nocą, chociaż La Vie Clarte można również z powodzeniem nakładać rankiem na świeżo oczyszczone rzęsy. Pierwsze rezultaty są zauważalne już po kilku dniach regularnego stosowania preparatu. W dalszym etapie zauważalne są naprawdę zadziwiające zmiany:

 • wystarczy 5 dni, by cebulki rzęs rozpoczęły proces regeneracji, rzęsy zyskują nieprawdopodobny blask,
 • po 10 dniach zauważa się znacznie mniej intensywne wypadanie osłabionych rzęs, te zagęszczają się i stają się dłuższe,
 • 14 dni wystarczy, by rzęsy stały się mocno czarne, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania destrukcyjnego tuszu do ich malowania,
 • po 20 dniach widać już kolosalną różnicę. Włoski stają się grube, mocne, nie wypadają, są też znacznie dłuższe i pięknie podkręcone,
 • 30 dniowa kuracja podwaja rzęsy, patrząc na ich pierwotną długość, nawet trzy razy bardziej je pogrubia. Rzęsy stają się gęste, bo nie wypadają z tak dużą intensywnością, są po prostu zdrowe.

Niezależne badania naukowe potwierdzają skuteczność La Vie Clarte

Innowacyjna formuła La Vie Clarte stała się niekwestionowanym hitem na rynku produktów do pielęgnacji rzęs. Optymalny skład i prosty w użyciu aplikator sprawia, że serum cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród kobiet, które liczą na spektakularny efekt grubych, mocnych i wydłużonych rzęs, ale również rzeszy naukowców, których zadaniem jest zbadanie rzeczywistego działania odżywki.

Warto przytoczyć wyniki badań, jakie przeprowadzone zostały w Norwegii przez zespół naukowców, laborantów i kosmetologów. Do zespołu zaproszono Artura Domańskiego, który od lat zajmuje się tworzeniem idealnych komponentów w celu odżywiania naturalnych włosów.

W badaniu wzięło udział dokładnie 100 kobiet, które uskarżały się na słabą kondycję rzęs. Podzielono je na dwie grupy, przy czym jedna przez 3 miesiące stosował La Vie Clarte, druga natomiast otrzymała placebo. Wyniki tego eksperymentu potwierdziły skuteczność serum. Zaprezentowano je poniżej:

Efekt dłuższych rzęsEfekt pogrubionych rzęsNiwelowanie nadmiernego wypadania rzęsPrzyciemnienie rzęs
La Vie Clarte93%96%89%99%
Placebo8%12%1%6%

Potwierdzono założenia Artura Domańskiego, który przez lata starał się udowodnić korzystne działanie odpowiednio dobranych składników, w tym połączenia Gliceryny, Prowitaminy B5 oraz Biotynolu Tripeptide we właściwym stężeniu. Okazuje się, że regularne stosowanie La Vie Clarte w większości przypadków pozwoliło uzyskać oczekiwane efekty i na zawsze poskromić konieczność doklejania sztucznych kępek rzęs.

Wiarygodne opinie kobiet o La Vie Clarte

Aby móc jeszcze bardziej przekonać do w pełni naturalnej, bezpiecznej i skutecznej kuracji z zastosowaniem La Vie Clarte, warto przytoczyć nie tylko informacje, jakie o tej odżywce do rzęs podaje producent czy też niezależni eksperci. Dla jeszcze niezdecydowanych, przyszłych użytkowniczek ważne są również opinie pań, które przeszły już zadowalającą regenerację rzęs poprzez nanoszenie odżywki La Vie Clarte każdego dnia przez okres 3 miesięcy. Oto jedna z opinii:

Alicja z Krakowa, lat 24: „Wraz z nastaniem mody na powabne spojrzenie i dosłownie wachlarz ciemnych i długich rzęs, również ja zaczęłam regularnie chodzić do stylistki w celu doczepiania sztucznych kępek. Pomimo zapewnień, że jest to metoda w pełni bezpieczna, na negatywne skutki nie musiałam długo czekać. Szybko pojawił się obrzęk powiek, oczy łzawiły, wystąpiła infekcja o podłożu alergicznym. Zmieniłam stylistkę rzęs i przez kilka miesięcy cieszyłam się nawet doskonałym wyglądem oczu oraz pełnym zdrowiem. Zauważyłam jednak, że moje naturalne rzęsy stały się wyraźnie osłabione. Gdy zdjęłam sztuczne kępki, byłam przerażona. Naturalnych rzęs było już niewiele, a te, które pozostały, były krótkie i cienkie.

Byłam przerażona i postanowiłam czym prędzej poszukać ratunku. Przede wszystkim zrezygnowałam z zabiegów zagęszczania rzęs. Zachęcona opiniami w sieci, sięgnęłam po La Vie Clarte. Dzisiaj stosuje to serum już tylko profilaktycznie. Po 3 miesiącach moje rzęsy są długie, zalotnie podkręcone, gęste, a nawet doskonale czarne. Przestałam je malować, za to postawiłam na naturalną regenerację. Polecam wszystkim paniom, które w bezpieczny sposób chcą uzyskać efekt sztucznych rzęs”.

Koniec z krótkimi, słabymi i wypadającymi rzęsami

La Vie Clarte jest naturalnym ratunkiem dla osłabionych, krótkich i nieatrakcyjnych rzęs. Jakie korzyści przynosi całościowa kuracja rzęs tego rodzaju odżywką?

 • Efekt naturalnie doskonałych rzęs pojawia się już po kilku dniach,
 • La Vie Clarte nie podrażnia oczu, nie wywołuje infekcji, jest całkowicie bezpieczny w stosowaniu,
 • Poręczny aplikator ułatwia nakładanie odżywki,
 • Lekka, żelowa konsystencja serum szybko wchłania się w głębokie warstwy rzęs, dzięki czemu dociera aż do podstaw ich struktury. Dodatkowo nie spływa z oczu, a stosowanie La Vie Clarte odbywa się w pełnym komforcie,
 • Krótka kuracja wzmacnia rzęsy, wydłuża je, pogrubia oraz przyciemnia ich kolor. Dodatkowo La Vie Clarte przeciwdziała wypadaniu rzęs,
 • Odżywkę La Vie Clarte można stosować przez długi czas, również w ramach odżywczej profilaktyki pielęgnacji rzęs.

FAQ – La Vie Clarte

 1. Jak nakładać serum La Vie Clarte, by osiągnąć najlepsze efekty?
  Stosowanie serum La Vie Clarte nie sprawia żadnego kłopotu. Wystarczy zastosować metodę kilku kroków:
  – dokładnie oczyść rzęsy,
  – nanieś serum specjalnym aplikatorem na linii wzrostu rzęs, tuż przy powiece,
  – stosuj La Vie Clarte najlepiej na noc, bo to wtedy przebiega najbardziej intensywna regeneracja struktury włosków,
  – aby utrzymać optymalne rezultaty po 3 miesięcznej kuracji podstawowej, warto nanosić serum La Vie Clarte 2 razy w tygodniu.
 1. Czy istnieją przeciwwskazania do stosowania La Vie Clarte?
  Chociaż serum La Via Clarte zawiera tylko bezpieczne substancje, które w żaden sposób nie wpływają niekorzystnie na narząd wzroku ani cały organizm, to z odżywiania rzęs tym sposobem powinny zrezygnować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.Producent nie zaleca również stosowania serum przez osoby niepełnoletnie.
 1. Noszę szkła kontaktowe – czy mogę stosować La Vie Clarte?
  Noszenie soczewek nie przeszkadza w stosowaniu serum La Vie Clarte. Przed naniesieniem odżywki na rzęsy należy jednak wyjąć szkła kontaktowe. W takim przypadku kurację regenerującą rzęsy warto realizować na noc.
 1. Jestem po chemioterapii – czy La Vie Clarte odbuduje moje rzęsy?
  Osoby po zakończonej chemioterapii z powodzeniem mogą, a nawet powinny skorzystać z mocy dobroczynnych składników zamkniętych w serum La Vie Clarte. Odżywka jest dedykowana właśnie osobom, których rzęsy są osłabione, cienkie, rzadkie i mają skłonność do nadmiernego wypadania.

La Vie Carte – gdzie kupić? Poniżej!

La Vie ClarteSzukasz sprawdzonej strony producenta na której znajdziesz oryginalne serum? Za pośrednictwem poniższego linka zostaniesz przekierowana na stronę oficjalnego dystrybutora rekomendowanego przez wytwórcę. Skorzystaj z promocji darmowej dostawy, bo ilość darmowych pakietów jest ograniczona.

Chcę zamówić La Vie Carte z darmową dostawą

zdrowyprodukt
zdrowyprodukt

No Comments

Write a Reply or Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *