Coffitin czyli utrata kilogramów z Twoim ulubionym smakiem kawy

Po przeczytaniu nagłówku opisu zastanawiałaś się o jaki smak chodzi? Tak, wiele z Nas każdego dnia poranną aktywność zaczyna od kawy. O ile sama w sobie idea nie jest zła, o tyle źródło kofeiny i naturalnego pobudzenia może nieść za sobą sporo więcej korzyści, jakie? Odpowiedzią jest Coffitin, specjalistyczny preparat dla kobiet i mężczyzn na odchudzanie o smaku pysznego cappucino. O ile więcej było wątpliwości i pytań przed wejściem na rynek, o tyle teraz coraz ciężej go dostać, a partie zamówień z tygodnia na tydzień są coraz większe. Co stoi za niezwykle skuteczną i smaczną formułą zawartą w Coffitin – odpowiedź jest prosta. To skondensowana natura. Zmień produkt, nie nawyki!

Opis produktu – Coffitin

Coffitin to produkt specjalnego przeznaczenia. Jego głównym zadaniem jest wspomaganie procesu odchudzania i aktywowanie procesów biorących czynny udział w bezpośrednich etapach spalania tkank tłuszczowej. Innowacją a zarazem kontynuacją rozwoju produktu jest jego forma spożywania. Coffitin to pyszny, orzeźwiający, dodający sił witalnych i energii napój, którego smak w postaci pysznego cappucino napawa Cię energią na dalszą część dnia.

oficjalna strona dystrybutora na kraje europejskie: www.coffitinofficial.com

Forma produktu: Coffitin to zmikronizowany proszek z substancjami czynnymi. Całe opakowanie to jeden doypack. Doypack natomiast opakowany jest w reklamowy kartonik wraz z instrukacją użytkowania. Do produktu dołączona jest dedykowana, precyzyjna miarka. Płaska miarka to zalecana jedna porcja do spożycia w ciągu dnia.

Dostępne wielkości doypacka/opakowań: Istnieje możliwość zakupienia produktu wyłącznie w dwóch wersjach wielkościowych.

  • Pierwsza, mniejsza i krótsza kuracja to opakowanie zawierające 75 gram produktu/ 15 porcji na 15 dni kuracji.
  • Druga, większa pełna kuracja. Obejmuje zakres minimalnych 28 dni potrzebnych do przebycia efektywnej kuracji odchudzającej. Opakowanie większe to az 150 gram produktu, które przekłada się na 30 porcji i 30 dni skutecznej kuracji odchudzającej.

Dla kogo przeznaczony jest produkt Coffitin?

Napój do sporządzenia Coffitin przeznaczony jest dla wszystkich osób, które pragną skutecznie schudnąć. Poprawny proces odchudzania powinien poparty być minimalną aktywnością fizyczną i świadomością następstw szybkiej utraty wagi. Coffitin przeznaczony jest dla osób, którym poprzednie doświadczenia z zrzucaniem nadprogramowych kilogramów były niewystarczające, bądź po prostu chcą poprawić komfort swojego życia.

Niezalecane jest korzystanie z produktu kobietom w ciąży. Jeśli w przeszłości borykałaś się lub borykasz z problemami związanymi z anoreksją, bulimią bądź anemią skonsultuj stosowanie produktu z lekarzem, farmaceutą lub nawet psychologiem. Szybka utrata wagi spowodowana działaniem tego produktu może być różnie interpretowana przez kobiety nadwyraz pragnące schudnąć.

Produkt nie jest niebezpieczny dla zdrowia, nie wykazuje skutków ubocznych. Zgodnie ze standaryzacją europejską Coffitin to suplement diety, przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia.

Skład produktu Coffitin

Suplement diety w tak nietypowej formie w istotnym procencie składa się właśnie z kawy instant. To sprawia, że połączenie naturalnych walorów kofeiny zalanej ciepłą wodą doskonale komponuje się zarówno w smaku jak i optymalizacji działania aktywnych składników. Poniżej lista czynnej formuły odchudzającej Coffitin:

  1. Kawa instant – skondensowana formuła. Nie jest to jednak typowa kawa rozpuszczalna. Zamiast chemicznych rozpuszczalników, dodatków i dwutlenku węgla producent zdecydował się na użycie rzadko stosowanych właściwości rozpuszczania związków i mikroskładników w kawie. Ponadto nie tylko zostaje przepyszny, znany CI smak, ale również masz pewność doskonałej wchłanialności wszystkich pozostałych składników.
  2. Węgiel aktywowany. Dzięki połączeniu z wodną formą kawy posiada silne właściwości absorbujące. Węgiel dobrze kojarzony jest ze stanami biegunki czy popularnego rozwolnienia. Zastosowany w Coffitin węgiel aktywowany posiada właściwości łączenia toksyn i odpadow przemiany materii w celu szybkiego pozbycia się ich z organizmu. Nadmiar tłuszczów i szkodliwych substancji nie będzie odkłądany w wierzchnich a następnie głębokich warstwach skóry, a bezpośrednio usuwany z organizmu.

Dodatkowo, jako prekursory różnych zabiegów, procesów i przemian zastosowano ekstrakty roślinne. Najważniejsze z nich to, ekstrakt z:

  • kopru włoskiego – cechuje się znakomitą poprawą odporności. Ma znaczący wpływ na poprawną samoregulację cholesterolu w organizmie. Koper włoski posiada wiel właściwości, których działanie można porównać do błonnika. Wiele typowo włoskich, unikalnych diet w swoim dekalogu posiada duże ilości kopru włoskiego. Niestety jego spożywanie w iście naturalnej formie jest ciężkie i kłopotliwe, a osoby z nadwrażliwością żołądkową mogą mieć objawy alergiczne. Wyciąg z kopru włoskiego jest bezpieczny, a w ramach jednego ekstraktu otrzymujesz moc działania całej rośliny.
  • melisy lekarskiej – roślina, która w swojej karierze medycyny alternatywnej chwali się spektrum kojących właściwości. Jest bogata w wiele witamin szczególnie z tych transportowych czyli grupy B –  B1, B2, oraz stanowi zamoistne źródło witaminy C. Melisa bezpośrednio odziałowuje na układ trawienia, zmniejsza wzdęcia, ułatwia metabolizm. Ze znanych powszechnie właściwości melisa wycisza organizm i obniża ciśnienie. Warto połączyć jej uspokajające działanie z sokiem z aronii. Reguluje jakość snu poprzez możliwość łatwej koncentracji i dekoncentracji. Niweluje uczucie zmęczenia i lekko hamuje apetyt.
  • karczocha – obrońca jelit. Odbudowuje struktury włókniste naruszone przez kwaśne, stare bądź niezdrowe jedzenie. Podbija metabolizm, dzięki czemu szybciej uczujesz poczucie głodu, jednak nie będzie ono nei do zniesienia, ponieważ wyciąg z karczocha ogranicza wchłanianie prostych węglowodanów (cukrów/dekstrozy), które maksyamalnie pobudzają apetyt.
  • ostropestu – silny, środkowo europejski antyoksydant. Roślina często uprawiana na polskich polach, która dzięki swym szerokim właściwościom leczniczym jest poddawana ciągłym badaniom klinicznym. Wyciąg z ostropestu plamistego to potęga działania odtruwającego organizm. Blisko 98% szkoldiwych substancji w tym alkohol, toksyny, pozostałości po paleniu papierosów są wydalane z organizmu już  przeciągu pierwszych 5 godzin od spożycia. W znacznym stopniu wyciąg z ostropestu odpowiada za prawidłowy poziom glukozy.  To trzon w procesie odchudzania, Ostropest wspomaga pracę wątroby, potęguje jej działanie i oczyszcza ze złogów nagromadzonego, starego tłuszczu. Ostropest ma istotny wpływ na poziom tłuszczu trzewnego w organizmie człowieka, który ocenia poziom otłuszczenia narządów wewnętrznych. Ponadto systematyczne dawkowanie ostropestu poprawia pracę jelit i kojąco wpływa na organizm hamując wyrzuty kortyzolu. To swojego rodzaju złoty grall pomocy w odchudzaniu.
  • anyżu – około 30lat temu anyż był kojarzony ze smakiem cukierków. Na przestrzeni lat i badań naukowych nad wyciągiem z tej rośliny okazało się, że Anyż ma silne właściwości detoksykujące ludzki organizm. W znacznym stopniu wspomaga przyswajanie potrzebnych składników pokarmowych w tym witamin i minerałów. Dzięki szybszemu przyswajaniu posiłków masz mniejsze uczucie przejedzenia co ma bezpośredni wpływ na kondycję fizyczną. Anyż wykazuje również pozytywne działanie i odczuwalne niwelowanie migrenowych bólów głowy.

Stosowanie produktu

1 porcja czyli dołączona miarka do wydzielania porcji produktu (5 gram), lub płaska, mała łyżka stołówa. Jedną porcję należy rozpuścić w zależności od preferencji smakowych w 100-200ml ciepłej wody. Woda nie powinna mieć więcej jak 80 stopni Celsjusza. Całość dokładnie wymieszać, poczekać aż zniknie minimalna piana po czym według uznania dodać mleka niskoprocentowego. Coffitin należy spożyć w chwilę po przyrządzeniu.

Grafika i oficjalne media produktu Coffitin

zdrowyprodukt
zdrowyprodukt

No Comments

Write a Reply or Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.