Chevelo Shampoo – nowa seria znanej marki!

Co sądzisz o produktach na pielęgnacje włosów? Hmmm, to prawda ciężkie pytanie. Jednak pomimo wszystko odpowiedź klaruje się sama. Od lat używasz pewnie swoich ulubionych produktów, których zapach Ci się podoba a zgodnie z ogólnie przyjętą taktyką wymieniasz co 2-3 miesiace produkty między sobą, aby włosy nie przyzwyczajały się. Do czasu, kiedy nie zaczynają się faktyczne problemy z wypadaniem lub poprawną kondycją włosów tak to wygląda. Niestety problem z wiekiem dopada blisko 80% społeczeństwa i należy zagłębić się w temat możliwie najlepiej.

Na szczęście stały dostęp do internetu, wszechobecne rekomendacje, filmiki wideo i szeroki zakres praw klienta pozwalają na to aby faktycznie wybrać odpowiedni dla siebie środek. Od czego zacząć poszukiwania i w jaki sposób wyodrębnić te produkty, które zasługują na najwyższe zaufanie? Sprawdź prozdrowotną serię produktów Chevelo. Jest to kontynuacja znanej serii Senso Duo, która nie zawiodła swoich użytkowników a spisała się na medal międzynarodowego sukcesu dolegliwości trychologicznych. Chevelo Shampoo to najnowsze odkrycie roku 2021 nie tylko pod względem rozwiązania problemów ale również pod katem doskonałej pielęgnacji.

Czym właściwie wyróżnia się Chevelo Shampoo od innych produktów?

Początkowo, raczej na pierwszy rzut oka wydaje się, że masz marketingową przesłankę do tego aby po prostu wypróbować czegoś nowego. Nic bardziej mylnego! Czy słyszałaś kiedykolwiek o szamponie działającym już na poziomie komórkowym Twojego włosa? Ok, a do tego który z nich ma formułę peelingującą i zapewnia 95% lepsze odżywienie włosa niż zwykłe produkty? Fakt, żaden. Porównywać możesz tylko drogie preparaty specjalistyczne dostępne na receptę lub poza granicami naszego kraju. Dlaczego inne są na receptę? Ponieważ posiadają chemicznie wzbogacony skład i nie każdy bezpiecznie może je stosować. Z Chevelo Shampoo jest inaczej!

To w 100% naturalna receptura zawarta w makrocząsteczkowym żelu spieniającym, który stosujesz jak szampon! Jakie efekty wyróżniają linię produktową Chevelo spośród innych to przede wszystkim:

  • prawidłowe odżywienie od cebulki po końcówkę włosa.
  • dzięki formule peelingującej całkowite oczyszczanie zarówno włosa po jego całej objętości jak i skóry głowy.
  • pobudzenie meszków włosowych – znacząca redukcja siwienia.
  • pozytywny wpływ na poranny wyrzut kortyzolu, tak Chevelo z zewnątrz działa na Twoje ukojenie i stres
  • doskonała profilaktyka przed powstawaniem łupieżu i wypadaniem włosów.

Jak widzisz, to coś więcej niż szampon do codziennej pielęgnacji. Chevelo Shampoo to Twoje rozwiążanie na problemy z gęstością włosów, ich nadmierne wypadanie, przetłuszczanie czy nawet przewlekły łupież. Dodatkowo zamknięte bogactwo natury w znacznym stopniu wydłuższa cykl wzrostu włosa i ich możliwości rozmnażania dzięki czemu dłużej zostaniesz przy swoim naturalnym kolorze bez siwych włosów!

Chevelo Shampoo – skład produktu

  • Capixyl – to przede wszystkim nieodłączny element procesu wzrostu włosa. Peptydy zawarte w Capixylu odpowiadają za naturalną syntezę białek i podział meszków. Dzięki temu każdego dnia wymuszane są kolejne podziały, a Twoja fryzura staje się gęstsza, gęstsza i jeszcze bardziej gęsta niż sobie wyobrażałaś. Ta substancja popularnie zostałą nazwana dermohormonem, ponieważ wykazuje właściwości ujarzmiania nawet najbardziej wstydliwych dolegliwości w tym łuszczycy.
  • Tarczyca bajkalska – zwana rośliną wiecznej młodości. Korzystne właściwości tej odmiany tarczycy są odkrywane z dekady na dekadę. Już ponad 600 lat temu w medycynie alternatywnej Chin był to składnik mikstur do poprawy płodności i męskiej jakości seksualnej. Jak się okazało po latach badań klinicznych Tarczyca Bajkalska potrafi wykazywać działanie doraźne w miejscu jej dostarczenia. Dodatkowo połączenie jej z argininą pobudza mikrokrążenie i układ krwionośny do wzmożonego wysiłku. To sprawia, że Twoje włosy rosną w każdej chwili, przede wszyskim kiedy śpisz i odpoczywasz. Siwizna wraca do naturalnego koloru, a Ty coraz chętniej patrzysz w lustro.
  • Dodatkowe mikroelementy i pozostałe składniki: Ekstrakt z kwiatów podbiału pospolitego (tussilago farfara flower tussilago farfara flower), Wyciąg z kory chinowca czerwonosoczystego, Wyciąg z kory chinowej, Wyciąg z chinowca, Arginina

Gdzie kupić Chevelo SHampoo

Najlepiej poradzisz sobie i doweisz się jeszcze wiecej o całej linii produktowej bezpośrednio na stronie producenta. Kliknij tutaj aby otrzymać więcej informacji. Praktycznie każdego tygodnia masz szansę wziąć udział w konkursie, zostać amabasadorem/ambasadorką marki, skorzystać z darmowej dostawy lub dostać nawet dwa produkty w cenie jednego. Jeśli specyficzna sytuacja na rynku międzynarodowym nie pozwala na zakup bezpośrednio z polskiego magazynu kup Chevelo Shampoo z innej wersji jezykowej i zamów produkt pod wskazany adres. (Ps. to sprawdzona metoda, przesyłka dojdzie do Ciebie w zaledwie 4dni).

zdrowyprodukt
zdrowyprodukt

No Comments

Write a Reply or Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.